نام نویسی در متوسطه اول دخترانه - پایه هفتم
سال تحصیلی 98-97
ولی گرامی،دانش آموز عزیز
با سلام
از اینکه مدرسه ما را برای ثبت نام انتخاب نموده اید،خوشحالیم.
خواهشمند است پیش از اقدام به نام نویسی در دوره اول متوسطه به موارد زیر توجه فرمایید
  • بعد از تکمیل و ثبت اطلاعات فرم زیر، سیستم به شما کد رهگیری می دهد.لطفا، حتما، کد را یادداشت بفرمایید.زیرا در مراحل دیگر ثبت نام و برای پیگیری به این کد نیاز می باشد.
  • درصورت داشتن هر گونه سوال و یا مشکل در تکمیل فرم ، حتما با شماره های 36322050-071 یا 36320023-071 تماس بگیرید.
  • شیوه اطلاع رسانی ما از طریق پیامک می باشد.پس در صورت بسته بودن پیام تبلیغاتی گوشی همراه خود، آن را حتما فعال کنید.
  • کانال تلگرمی به نشانی @emamrezaschoolR برای این منظور ایجاد شده که اولیای گرامی بتوانند با عضویت در این کانال،از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به ثبت نام آگاهی یابند.
ثبت مشخصات دانش آموز
 
(بدون خط - ) مثال:2301687691  
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شغل پدر باید کامل و دقیق نوشته شود. در غیر این صورت اطلاعات شما تایید نخواهد شد. (نوشتن فقط - آزاد،کارمند،فرهنگی،مدیر،معاون،معلم - قابل قبول نمی باشد.)
به صورت کامل(مثال:کارمند سازمان آب شیراز)  
 
مثال: 09171234568  
 
 
 
شغل مادر باید کامل و دقیق نوشته شود. در غیر این صورت اطلاعات شما تایید نخواهد شد. (نوشتن فقط - آزاد،کارمند،فرهنگی،مدیر،معاون،معلم - قابل قبول نمی باشد.)
به صورت کامل   
 
مثال: 36319363  
 
اطلاع رسانی های ما از طریق این شماره می باشد. لطفا پیام های تبلیغاتی شماره همراه وارد شده در بالا،حتما فعال باشد.
 
ثبت اطلاعات آموزشی و تربیتی
ثبت سوابق تحصیلی دانش آموز (در این مرحله نیاز به بارگذاری تصویر مدارک سوابق تحصیلی نمی باشد و صرفا تکمیل فرم کافی است. در صورت پذیرش در مرحله اول، بارگذاری تصاویر مربوط و سپس ارایه اصل آن به مدرسه الزامی است).
* آموزشی - کسب رتبه در آزمون های جامع (نام موسسه آزمون ساز ذکر شود) ، المپیادها ، مسابقات علمی (فقط پایه پنجم و ششم)
# شرح موفقیت آموزشی کسب شده سطح موفقیت رتبه
1
2
3
4
5
تذکر : دانش آموزانی که در سطح مدرسه در پایان سال تحصیلی پنجم یا پایان نیمسال اول ششم دبستان جزو ده نفر اول مدرسه بوده اند می توانند با دریافت گواهی تحصیلی مهردار از مدیر مدرسه که این موضوع را تأیید نماید ، این مورد را هم به عنوان موفقیت تحصیلی در این قسمت درج نمایند.
* پژوهشی - کسب رتبه در المپیادها، جشنواره ها (لیگ علمی پایا،المپیاد کامپیوتر،المپیاد ریاضی،جابربن حیان،جشنواره خوارزمی،مسابقات رباتیک ،دومینو و نظیر آن)
# شرح موفقیت پژوهشی کسب شده سطح موفقیت رتبه
1
2
3
4
5
* فرهنگی ، ادبی و هنری - کسب رتبه در مسابقات قرآن،احکام،نهج البلاغه،اذان،حکایت خوانی ، سرود و موسیقی،هنرهای تجسمی،هنرهای نمایشی و نظیر آن
# شرح موفقیت فرهنگی کسب شده سطح موفقیت رتبه
1
2
3
4
5
* ورزشی - کسب مقام در مسابقات ورزشی
# شرح موفقیت ورزشی کسب شده سطح موفقیت مقام
1
2
3
4
5
1. تکمیل اطلاعات این صفحه و دریافت کد رهگیری صرفا به منزله پیش ثبت نام (نام نویسی اولیه) می باشد و هیچگونه حقی برای ثبت نام قطعی ایجاد نمی کند.
2. قبولی پایه ششم دبستان با شرط داشتن سطح خیلی خوب برای تمام دروس و انضباط و ارایه اصل کارنامه در پایان سال تحصیلی جاری.
3. با توجه به اساسنامه مجتمع آموزشی فرهنگی امام رضا(ع)، صرفا دانش آموزانی ثبت نام خواهند شد که دارای مذهب شیعه اثنی عشری می باشند.
4. تمامی اطلاعات باید به صورت کامل و دقیق تکمیل گردد. در غیر این صورت با عرض پوزش، ثبت نام شما تایید نخواهد شد و از لیست حذف می گردید.
5.با ثبت اطلاعات این صفحه، کد رهگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.لازم است در حفظ این کد ،کوشا باشید.زیرا ادامه روند نام نویسی و تکمیل اطلاعات و اعلام نتیجه مستلزم ورود به سایت با استفاده از همین کد رهگیری خواهد بود.
اینجانب متقاضی ثبت نام پایه هفتم سال تحصیلی 98-1397 صحت تمام اطلاعات ثبت شده را تایید نموده و در صورت وجود مغایرت یا عدم صحت اطلاعات درج شده، ادعایی در زمینه ی ثبت نام ایشان در دوره اول متوسطه ی امام رضا(ع) ندارم