اطلاعیه: شروع ثبت نام اولیه پایه هفتم و افزایش ظرفیت پایه نهم
پنج شنبه 1396/12/24 ، ساعت 22:10
780 1

شرایط و ضوابط ثبت نام پایه هفتم:

1.زمان ثبت نام مرحله اول، از 15 فروردین ماه تا 15 اردیبهشت ماه از طریق همین سایت می باشد و نیاز به مراجعه حضوری به مدرسه نیست.

2.نتایج مرحله اول در تاریخ 17 اردیبهشت ماه از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

3.اعلام نتیجه بر اساس کد رهگیری داده شده در هنگام ثبت نام از طریق همین سایت خواهد بود.

4.کسب نمرات خیلی خوب در کلیه دروس و انضباط در کارنامه نوبت اول و دوم پایه پنجم و ششم.

5.با توجه به اینکه اعلام نتیجه مرحله اول بستگی به میزان امتیاز کسب شده بر اساس سوابق تحصیلی دانش آموز در دو سال آخر دبستان دارد و ارایه اصل مدارک پس از اعلام نتیجه اولیه به مدرسه الزامی می باشد، لطفا در تکمیل فرم های ثبت نام، نهایت دقت را مبذول فرمایید.

6.منظور از سوابق تحصیلی دانش آموز، کسب رتبه در فعالیت ها و مسابقات علمی - آموزشی، پژوهشی(المپیادها،جشنواره ها و...)، فرهنگی و هنری و ورزشی می باشد که لازم است قبل از تکمیل فرم های ثبت نام، از وجود مستندات آن، اطمینان حاصل شود.

7.دراعلام نتایج مرحله اول، سه برابر ظرفیت مشخص خواهد شد و از بین پذیرفته شدگان مرحله اول بر اساس مصاحبه حضوری و رویت اصل مدارک سوابق تحصیلی، اعلام نتیجه قطعی صورت می پذیرد.

8.اطلاع رسانی آخرین اخبار مربوط به ثبت نام علاوه بر این سایت، از طریق کانال تلگرامی به نشانی emamrezaschoolR@ نیز انجام خواهد شد.

 فرم نامنویسی هفتم پسرانه از اینجا

شرایط و ضوابط ثبت نام پایه نهم دوره اول پسرانه:

1.زمان ثبت نام اولیه از 15 فروردین ماه تا 15 اردیبهشت ماه می باشد.

2.ظرفیت پذیرش پایه نهم یک کلاس به تعداد 25 نفر می باشد.

3.دارا بودن معدل حداقل 19 و نمره انضباط عالی در کارنامه نوبت اول پایه هشتم سال جاری(بدیهی است این شرط برای امتحانات نوبت دوم پایه هشتم نیز الزامی می باشد)

4.ارایه کپی کارنامه نوبت اول سال جاری پایه هشتم به مسئول ثبت نام مدرسه(قدوسی غربی ، انتهای کوچه 21،مجتمع آموزشی فرهنگی امام رضا(ع)، دوره اول متوسطه پسرانه) و دریافت کد رهیگیری و تکمیل فرم ثبت نام در سایت مدرسه در بازه زمانی ثبت نام(15 فروردین تا 15 اردیبهشت)

5.شرکت در آزمون یا مصاحبه حضوری پس از پایان مهلت ثبت نام(نحوه برگزاری آزمون یا مصاحبه حضوری، متعاقبا اعلام خواهد شد)

6.اطلاع رسانی آخرین اخبار مربوط به ثبت نام علاوه بر این سایت، از طریق کانال تلگرامی به نشانی emamrezaschoolR@ نیز انجام خواهد شد.

 

توجه: شما هم می توانید با ورود به سیستم نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید...
محمد امین حاجات نیا   هشتم پسرانه،کلاس 104 شعبه 4
کد رهگیری از مدرسه باید بگیریم
پنج شنبه 1397/01/30 ، ساعت 15:47