گزارش شب های قدر فروردین 1402

گزارش شب های قدر فروردین 1402

پیام ها: 3 فایل ها: 0
متن خبر:

به نام خدا
برای ویژه برنامه شب های قدر در شرایطی که زمان بسیار کمی برای  آماده سازی و راه اندازی داشتیم اما به همت مدیران دلسوز، معاونین محترم و دانش آموزان عزیز به بهترین شکل ممکن اجرا شد. هرشب میزبان بیش از سه هزار نفر در فضای مسقف و باز بودیم و به یاری خدا توانستیم که با برنامه ریزی صحیح و اجرای منظم ، برنامه های فرهنگی بسیار خوبی را داشته باشیم. برنامه ساعت 21:30 با قرائت دعای افتتاح آغاز می شد و بعد از آن با صوت زیبای جناب آقای هادی افخمی قاری ممتاز استانی برنامه ادامه پیدا میکرد.
در این سه شب برای قرائت دعای جوشن کبیر میزبان مادحین محترم برادران امیرهنرور،امیر راستی ، مجتبی نادری زاده، ماجد قیم و امیر محمدی بودیم ، همچنین  برنامه با قرائت زیبای قرآن کریم با صدای حافظ و قاری محترم جناب آقای سجادیان ادامه پیدا می کرد در ادامه مداح محترم حاج حسن جوکار هم قرائت دعای ابوحمزه ثمالی،  مناجات خوانی و روضه خوانی را اجرا می کردند. در این میان همکاران محترم مجتمع برای کودکان 4تا 12 سال ویژه برنامه هایی برا متناسب با سن فرزندان عزیز در مقاطع مختلف پیش دبستانی و دبستان اجرا میکردند. همچنین حضور دانش آموزان دهه هشتادی دربخش های مختلف برنامه از جمله : فضا سازی های مراسم، خدمت بعنوان خادم الرضا، گروه های انتظامات و حضور در تیم مستند سازی از نقطعه های عطف برنامه بود که همین موضوع باعث حضور چشمگیر نوجوانان در برنامه شب های قدر امسال گردید.

گزارش این برنامه در بخش های مختلف به صورت مفصل به خدمتتان ارسال میگردد که امیدواریم بتوانید با مشاهده و ارسال نظرات خود، ما را در بهبود ارائه گزارشات یاری فرمایید:

لینک مشاهده قدر عاشقی شب نوزدهم در آپارات"کلیک نمایید"

لینک مشاهده قدر عاشقی شب بیست و یکم در آپارات "کلیک نمایید"

لینک مشاهده قدر عاشقی شب بیست و سوم در آپارات "کلیک نمایید"

مشاهده گزارش کامل  ویدیویی شب های قدر کلیک نمایید

گزارش تصویری "کلیک نمایید"

منتظر سایر گزارش های ما باشید:

فروردین 1402
تو هم می تونی با ورود به سیستم، نظرت رو با ما به اشتراک بذاری...
نظرات:
رادین فرهادپور اول رويش 1، کلاس 101 سه شنبه 1402/01/29، ساعت 6:14
درود بر شما بزرگواران ،تشکر 🙏🙏
توفیقاتتون روز افزون و طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق 🙏🙏🙏🌼
عمران اسلام زاده اول رويش 4، کلاس 104 دو شنبه 1402/01/28، ساعت 20:28
مراسم بسیار پربار و عالی بود.خدا قوت به تمام دست اندرکاران
امیرحسین کاهدی زاده اول رويش 1، کلاس 101 دو شنبه 1402/01/28، ساعت 15:12
طاعات و عباداتتون قبول باشه انشالله، ممنونم از بابت زحمات بی دریغ تون 🙏🌸