rp
دوره اول متوسطه پسرانه
مدرسه
اخبار و اطلاعیه
تقویم مدرسه
آلبوم تصاویر
آلبوم فیلم
مطالب آموزشی
تولدها
باشگاه دانش آموختگان
تقاضای همکاری
پیشنهاد و انتقاد
کتابخانه
بانک سوالات
افتخارات
تاریخچه افتخارات
افتخارات فردی
افتخارت تیمی
وبلاگ کارکنان اداری
وبلاگ کارکنان آموزشی
خدمات واحد مشاوره و سلامت روان
مقالات
درباره ما
درباره ما
آشنایی با کارکنان اداری
آشنایی با کارکنان آموزشی
جدول ملاقات با کارکنان
سوالات متداول
ورود به صفحه شخصی
روشن
تیره
ویرایش
میز کار من
تغییر رمز
خروج
افتخار آفرینان ما
خانه
افتخار آفرینان ما
فرهنگی
سید روح الامین
کریمیان
مقام سوم رشته بلاک آس المپیاد رویش
فرهنگی
علیرضا
اسدی لاری
کسب مقام سوم استان در جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
سید علیرضا
قاسمی
کسب مقام اول استان در جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
رادین
یوسفی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
مهدی
قانع دشتکی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
علی
زاهد
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیرعلی
رضائی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
کیان
ضیغمی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
آرشا
شاکری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
کیان
سلاحی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیررضا
سرومند
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
سبحان
نیاز
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
آرمین
بصراوی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
متین
دامن افشان
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
شایان
خواست خدایی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
محمد طاها
پاک دل
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
آراد
بلیانی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
محمد امین
اکبری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیر
نوری
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
بنیامین
جدیت نژاد
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
سینا
امجدی منش
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیرحسین
اسدی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیرسام
آبسالان
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیر علی
دهقانی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
کیارش
هوشمند قصرالدشتی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
شهاب
شفاف
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
ارشان
شرفی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
علیرضا
فتوحی
منتخب چهارمین جشنواره کتاب گویا
پژوهشی
امیر حسین
آمیغی
رتبه اول جشنواره نوجوان سالم رشته نقاشی
پژوهشی
کیاشا
ساسانی
رتبه سوم جشنواره نوجوان سالم رشته انشاء نویسی
پژوهشی
امیر حسین
آمیغی
رتبه اول جشنواره نوجوان سالم رشته انشاء نویسی
پژوهشی
علی
اسدپور کرکوتی
رتبه اول جشنواره نوجوان سالم رشته انشاء نویسی
فرهنگی
هیراد
حاتم
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مجسمه
فرهنگی
رهام
فخیمی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته کلاژ
فرهنگی
رادین
یوسفی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته کلاژ
فرهنگی
امیر حسین
مسلمی حقیقی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته عکاسی
فرهنگی
امین
امانی
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
طاها
کریمی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
عرشیا
کارگرفرد
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
اردوان
فرزانه
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
علی پویا
نیک سرشت
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
علی
آمری
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
پویا
ارگاسی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
عرفان
ملائی
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
رضا
درخشان
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
مبین
مجدی مطلق
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
مقام سوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
عرفان
صادقی
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
احسان
رضائی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
امین
سوداگر
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
امیررضا
نیکخواه
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
محمد صالح
مسعودی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
امیرحسین
رازقی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
آرمین
بصراوی
مقام اول مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
احمدرضا
دوست فاطمه
مقام دوم مسابقات حفظ موضوعی ناحیه
فرهنگی
پویا
ارگاسی
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
طاها
کریمی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
اردوان
فرزانه
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
رهام
فخیمی
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
علی
نیکخواه
مقام سوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
سروش
روانشاد
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
سیدرضا
کاظمینی
مقام دوم مسابقات احکام ناحیه
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
میکائیل
ممتاز
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
علی پویا
نیک سرشت
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
مقام دوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
امیر رضا
مردانه
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
رئوف
انصاری
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
محمد مهدی
رستم پورفرد
مقام سوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
علی
نیکخواه
مقام دوم مسابقات قرائت تحقیق ناحیه
فرهنگی
امیرحسین
نجفی
مقام سوم مسابقات اذان ناحیه
فرهنگی
مبین
مجدی مطلق
مقام سوم مسابقات اذان ناحیه
فرهنگی
حسین
طاهریان فرد
مقام سوم مسابقات اذان ناحیه
فرهنگی
امیررضا
نیکخواه
مقام دوم مسابقات اذان ناحیه
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
مقام اول مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
رضا
درخشان
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
مقام اول مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
مبین
مجدی مطلق
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
عرفان
صادقی
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
امیر رضا
مردانه
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
رهام
فخیمی
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
محمد مهدی
رستم پورفرد
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
علی
نیکخواه
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
پوریا
افتخاری
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
حسین
طاهریان فرد
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
امیررضا
نیکخواه
مقام سوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
آرمین
بصراوی
مقام دوم مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
احمدرضا
دوست فاطمه
مقام اول مسابقات قرائت ترتیل ناحیه
فرهنگی
علی پویا
نیک سرشت
مقام سوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
فرهنگی
علی
اسدپور کرکوتی
مقام سوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
فرهنگی
علی
نیکخواه
مقام دوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
فرهنگی
محمد امین
اکبری
مقام سوم مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
فرهنگی
احمدرضا
دوست فاطمه
مقام اول مسابقات قرائت تقلیدی ناحیه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
مقام اول مسابقات حفظ عمومی ناحیه
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
مقام سوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
فرهنگی
مبین
مجدی مطلق
مقام سوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
مقام دوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
فرهنگی
علی
نیکخواه
مقام سوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
فرهنگی
امین
سوداگر
مقام دوم مسابقات حفظ عمومی ناحیه
پژوهشی
علی پویا
نیک سرشت
رتبه برتر جشنواره علمی پژوهشی کشوری و راهیابی به استان
پژوهشی
پویا
ارگاسی
رتبه برتر جشنواره علمی پژوهشی کشوری و راهیابی به استان
پژوهشی
سید متین
یحیی نژاد
رتبه برتر جشنواره علمی پژوهشی کشوری و راهیابی به استان
فرهنگی
محمد امین
حیدری ارجلو
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مداد رنگی
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته خوشنویسی
فرهنگی
آرتین
فتاحی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته عکاسی
فرهنگی
پرهام
تمدن
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته خوشنویسی
فرهنگی
امیرحسین
ابوالحسن پور
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مجسمه
فرهنگی
شایان
خواست خدایی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته مداد رنگی
فرهنگی
محمد صالح
مسعودی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته عکاسی
فرهنگی
امیر حسین
مسلمی حقیقی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته طراحی
فرهنگی
پارسا
بیگی نیا
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته داستان
فرهنگی
علی
اسدپور کرکوتی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته طراحی
فرهنگی
آرتین
رستم زاده
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته رنگ روغن
فرهنگی
رادین
یوسفی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته طراحی
فرهنگی
امیرعلی
قربانی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته داستان
فرهنگی
محمدرضا
عرب
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته طراحی
فرهنگی
رهام
فخیمی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته پاستل
فرهنگی
آرمین
بصراوی
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته پاستل
فرهنگی
هیراد
حاتم
رتبه برتر جشنواره فرهنگی هنری فردا رشته پاستل
پژوهشی
محمدمهدی
رحیمی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
امیر حسین
رادجو
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
شایان
پیروی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
امید
رفیعی بخش زمین
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
علی
اسدپور کرکوتی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
پرهام
تمدن
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
علی پویا
نیک سرشت
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
پارسا
عراقی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
هومان
ظهرابی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
پارسا
بیگی نیا
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
عرفان
ملائی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
رضا
درخشان
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
محمد حسین
گویمی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
اهورا
رزمجویی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
امیر حسین
رحیمی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
امیر حسین
آمیغی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
امیرحسین
نصیری
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
سید بابک
سجادی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
رضا
جاودان
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
محمد کسری
افتخاری
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
کیاشا
ساسانی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
علیرضا
زند
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
ابوالفضل
رضائی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
پژوهشی
پویا
ارگاسی
راهیابی به مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا
آموزشی
سام
محمدی
رتبه هجدهم نیمسال اول
آموزشی
محمدپارسا
شهرامیان
رتبه پانزدهم نیمسال اول
آموزشی
سید محمد شایان
حسینی
رتبه دهم نیمسال اول
پژوهشی
رهام
فخیمی
مقام اول المپیاد رویش رشته اتللو مرحله ناحیه و راهیابی به مرحله استانی
پژوهشی
آرتین
رستم زاده
مقام سوم المپیاد رویش رشته اتللو مرحله ناحیه و راهیابی به مرحله استانی
فرهنگی
مبین
مجدی مطلق
رتبه برتر جشنواره حافظ خوانی
فرهنگی
رهام
فخیمی
رتبه برتر جشنواره حافظ خوانی
فرهنگی
آرتین
رستم زاده
رتبه برتر جشنواره حافظ خوانی
فرهنگی
شهاب
کامران نیا
رتبه برتر جشنواره حافظ خوانی
فرهنگی
پویا
ارگاسی
مقام برتر مسابقه فرهنگ ترافیک
فرهنگی
شایان
خواست خدایی
مقام برتر مسابقه فرهنگ ترافیک
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
کسب رتبه سوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
پارسا
عراقی
کسب رتبه سوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
امین
امانی
کسب رتبه دوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
کسب رتبه دوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
پویا
ارگاسی
کسب رتبه دوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
پارسا
بیگی نیا
کسب رتبه دوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
پدرام
جلالی
کسب رتبه دوم جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
امیر حسین
رضوانی
کسب رتبه اول جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
رئوف
انصاری
کسب رتبه اول جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
آرتین
رستم زاده
کسب رتبه اول جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
سروش
روانشاد
کسب رتبه اول جشنواره دانایی و توانایی
فرهنگی
پارسا
بیگی نیا
مقام اول ناحیه و استانی در جشنواره داستان نویسی سفیران سلامت
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام سوم ناحیه در جشنواره مقاله نویسی سفیران سلامت
فرهنگی
محمدمهدی
رحیمی
مقام دوم ناحیه در جشنواره مقاله نویسی سفیران سلامت
فرهنگی
پویا
ارگاسی
مقام دوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
فرهنگی
شهاب
شفاف
مقام سوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
فرهنگی
محمد صالح
مسعودی
مقام سوم ناحیه در جشنواره نقاشی سفیران سلامت
فرهنگی
حسین
طاهریان فرد
نفر برتر حفظ موضوعی
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
نفرات برتر رشته ترتیل
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
نفرات برتر رشته ترتیل
فرهنگی
ماهان
لامعی
نفرات برتر رشته ترتیل
فرهنگی
علیرضا
شکری
نفرات برتر قرائت تحقیق
فرهنگی
علی
اسدپور کرکوتی
نفرات برتر قرائت تحقیق
فرهنگی
رئوف
انصاری
نفرات برتر قرائت تحقیق
فرهنگی
امیر حسین
خواجه زاده
مداحی مرحله ناحیه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
مداحی مرحله ناحیه
فرهنگی
علیرضا
شکری
ممتازین مسابقات اذان مرحله ناحیه
فرهنگی
علی
نیکخواه
ممتازین مسابقات اذان مرحله ناحیه
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
ممتازین مسابقات اذان مرحله ناحیه
فرهنگی
حسین
جلالی
حفظ 15 جزء
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
نفر دوم مسابقات قرآن، عترت و نماز
فرهنگی
محمد امین
اکبری
نفر سوم مسابقات قرآن، عترت و نماز
فرهنگی
امیررضا
نیکخواه
نفر سوم مسابقات قرآن، عترت و نماز
فرهنگی
امیرحسین
رئیسی
نفر اول مسابقات قرآن، عترت و نماز
فرهنگی
سیدرضا
کاظمینی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه چهارم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه پنجم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
ابوالفضل
رضایی یزدی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه پنجم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه پنجم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
علی
تجرد
نفرات برتر مسابقه احکام پایه ششم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
سیدآرمان
سیدتاجدینی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه ششم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
حسین
امینی لاری
نفرات برتر مسابقه احکام پایه ششم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
محمد امین
اکبری
نفرات برتر مسابقه احکام پایه سوم سال تحصیلی 98-99
فرهنگی
امیرحسین
رازقی
نفرات برتر مسابقه احکام پایه سوم سال تحصیلی 98-99
پژوهشی
امیر حسین
رادجو
مقام برتر ناحیه در جشنواره جابربن حیان
پژوهشی
پویا
ارگاسی
مقام برتر ناحیه در جشنواره جابربن حیان
پژوهشی
شایان
پیروی
مقام برتر ناحیه در مسابقه نقاشی نوجوان سالم
فرهنگی
حسین
امینی لاری
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
محمدمهدی
جاوید
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
محمد حسن
کاظمی راد
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سیدآرمان
سیدتاجدینی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
تجرد
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
غلامی نیا
کسب مقام برتر در رشته قرائت مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علیرضا
شکری
کسب مقام برتر در رشته قرائت مرحله آموزشگاه
فرهنگی
ماهان
لامعی
کسب مقام برتر در رشته ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علیرضا
شکری
کسب مقام برتر در رشته اذان مرحله آموزشگاه
فرهنگی
محمدمهدی
قناعتی
کسب مقام برتر در رشته اذان مرحله آموزشگاه
فرهنگی
حسین
جلالی
کسب مقام برتر در رشته حفظ مرحله آموزشگاه
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
کسب مقام برتر در رشته ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی پویا
نیک سرشت
کسب مقام برتر در رشته ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
محمدرضا
گلزار
کسب مقام برتر در رشته ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
کسب مقام برتر در رشته ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
متین
مجدی مطلق
کسب مقام برتر در رشته اذان مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیر حسین
خواجه زاده
کسب مقام برتر در رشته مداحی مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
کسب مقام برتر در رشته مداحی مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیرحسین
نجفی
کسب مقام برتر در رشته مداحی مرحله آموزشگاه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
کسب مقام برتر در رشته حفظ مرحله آموزشگاه
فرهنگی
دانیال
اسفندیاری بیات
کسب مقام برتر در رشته قرائت مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
اسدپور کرکوتی
کسب مقام برتر در رشته قرائت مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
نیکخواه
کسب مقام برتر در رشته حفظ مرحله آموزشگاه
فرهنگی
رئوف
انصاری
کسب مقام برتر در رشته قرائت مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
نیکخواه
کسب مقام برتر در رشته اذان مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سیدرضا
کاظمینی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
رئوف
انصاری
کسب مقام برتر در رشته مداحی مرحله آموزشگاه
پژوهشی
محمدجواد
حسینی
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
ابوالفضل
رضائی
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
اردوان
فرزانه
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
کیاشا
ساسانی
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
پرهام
تمدن
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
علی پویا
نیک سرشت
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
امیر حسین
رادجو
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
مانی
توانا
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
پویا
ارگاسی
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
رئوف
انصاری
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
مبین
دستار
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
فرشید
راستی
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
رادبد
دهقان
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
طاها
گل نشین
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
پژوهشی
علیرضا
اسدی لاری
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
فرهنگی
شهاب
کامران نیا
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سیدعلی
موسوی مطلق
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سید علی
طاقانی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سید محمد
هاشمی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
رادین
یوسفی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
محمد طاها
نورالهیان
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سید علیرضا
قاسمی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
آرمین
بصراوی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیرحسین
رئیسی
کسب مقام برتر در رشته قرائت ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
حسین
طاهریان فرد
کسب مقام برتر در رشته قرائت ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
احمدرضا
دوست فاطمه
کسب مقام برتر در رشته قرائت ترتیل مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیررضا
نیکخواه
کسب مقام برتر در رشته حفظ عمومی مرحله آموزشگاه
فرهنگی
محمد امین
اکبری
کسب مقام برتر در رشته احکام و حفظ عمومی مرحله آموزشگاه
فرهنگی
امیرحسین
رازقی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
سیدرضا
کاظمینی
کسب مقام برتر در رشته احکام مرحله آموزشگاه
فرهنگی
رئوف
انصاری
کسب مقام برتر در رشته مداحی مرحله آموزشگاه
فرهنگی
رئوف
انصاری
کسب مقام برتر در رشته قرائت مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
نیکخواه
کسب مقام برتر در رشته حفظ مرحله آموزشگاه
فرهنگی
علی
نیکخواه
کسب مقام برتر در رشته اذان مرحله آموزشگاه
ورزشی
امین
امانی
کسب مقام اول شنا ناحیه
ورزشی
سید علی
طاقانی
کسب مقام اول شنا ناحیه
ورزشی
متین
محجوب نیا
کسب مقام اول شنا ناحیه
پژوهشی
حسین
امینی لاری
راه یابی به مرحله استانی المپیاد رویش
پژوهشی
محمد متین
اخوان
راه یابی به مرحله استانی المپیاد رویش
پژوهشی
پارسا
عراقی
مقام سوم مسابقه مقاله نویسی نماز ناحیه
پژوهشی
علیرضا
اسدی لاری
مقام سوم مسابقه مقاله نویسی نماز ناحیه
پژوهشی
طاها
کریمی
مقام دوم مسابقه مقاله نویسی نماز ناحیه
پژوهشی
علی
اسدپور کرکوتی
مقام اول مسابقه مقاله نویسی نماز ناحیه
پژوهشی
پویا
ارگاسی
مقام اول مسابقه مقاله نویسی نماز ناحیه
پژوهشی
امیرحسین
مشی
منتخب مسابقات دومینو ناحیه
پژوهشی
علی پویا
نیک سرشت
منتخب مسابقات دومینو ناحیه
پژوهشی
آراد
پیروی
منتخب مسابقات دومینو ناحیه
ورزشی
سپهر
معدلی
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
محمدمارتیا
طاحونه
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
بهزاد
مهربان جهرمی
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
آراد
پیروی
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
پویا
ارگاسی
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
پرهام
جلالی
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
پدرام
جلالی
کسب مقام اول بسکتبال ناحیه
ورزشی
رادین
یوسفی
کسب مقام اول تیمی رشته شطرنج مرحله ناحیه
ورزشی
ابوالفضل
رضائی
کسب مقام اول تیمی واول انفرادی در مسابقات شطرنج مرحله ناحیه
ورزشی
محمدمهدی
قناعتی
کسب مقام اول تیمی رشته پینگ پنگ مرحله ناحیه
ورزشی
امیر حسین
پگاه راد
کسب مقام اول تیمی رشته پینگ پنگ مرحله ناحیه
فرهنگی
ایلیا
آرچین
فرهنگی، عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
پویا
ارگاسی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
آرتین
فتاحی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
امین
امانی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
هومان
ظهرابی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
پارسا
عراقی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
علی
تجرد
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
علی
خواجه
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
سیدآرمان
سیدتاجدینی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
حسین
سمیعی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
امیرحسین
نبی دخت
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
بنیامین
شریفی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
امیرحسین
معماریان فرد
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
علی
جباری
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
محمدیونس
سبحانی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
آبتین
کیانی
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
فرهنگی
کوشان
کیهان پور
عنوان برتر مسابقه کتابخوانی ناحیه
آموزشی
محمد
حسین زاده
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
آموزشی
محمدمسیح
اسدزاده
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
آموزشی
سید مانی
هاشمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن نوبت دوم 98-97
پژوهشی
علیرضا
اسدی لاری
برگزیدگان جشنواره نوجوان سالم
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
مقام اول ناحیه در رشته دحفظ جز 30
آموزشی
سام
محمدی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
آموزشی
پارسا
عازمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
آموزشی
امیرصدرا
حسینی مطلق
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
آموزشی
سید علیرضا
صالح نژاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
آموزشی
سیدمحمدهادی
منیری اردکانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
آموزشی
محمد مصطفی
جوانمردی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی اسفندماه
پژوهشی
امیرحسین
نجفی
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
پژوهشی
علی پویا
نیک سرشت
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
پژوهشی
علی
اسدپور کرکوتی
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
پژوهشی
محمد حسین
عابدی
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
پژوهشی
علیرضا
زند
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
پژوهشی
سید بابک
سجادی
منتخبین جشنواره گلستان خوانی
پژوهشی
صالح
کوهپیما
مقام اول در لیگ علمی پایا
پژوهشی
سیدمحمدامین
علامه
مقام اول در لیگ علمی پایا
پژوهشی
علی
زارعی جلیانی
مقام اول در لیگ علمی پایا
پژوهشی
یوسف
جوان
مقام اول در لیگ علمی پایا
پژوهشی
محمدحسین
نبی دخت
مقام اول در لیگ علمی پایا
پژوهشی
هومن
ارجی
مقام اول در لیگ علمی پایا
فرهنگی
امیر علی
فقیهی
مقام ممتاز در ناحیه رشته قرائت تحقیق
فرهنگی
محمد امین
طالبان پور بیات
مقام سوم در ناحیه رشته قرائت ترتیل
فرهنگی
بنیامین
شریفی
مقام دوم در ناحیه رشته قرائت تقلیدی
فرهنگی
حسین
سمیعی
مقام سوم در ناحیه رشته قرائت تحقیق
فرهنگی
ماهان
لامعی
مقام دوم در ناحیه رشته قرائت ترتیل
فرهنگی
ابوالفضل
رضائی
مقام اول در ناحیه رشته قرائت ترتیل
فرهنگی
سیدرضا
کاظمینی
مقام سوم در ناحیه رشته احکام
فرهنگی
علی
نیکخواه
مقام دوم در ناحیه رشته احکام
فرهنگی
سیدحسین
سیف
مقام چهارم در ناحیه رشته حفظ
فرهنگی
یزدان
اورنگی
مقام دوم مشترک در ناحیه رشته اذان
فرهنگی
فرزان
اورنگی
مقام دوم مشترک در ناحیه رشته اذان
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام دوم مشترک در ناحیه رشته اذان
فرهنگی
امیر حسین
خواجه زاده
مقام دوم در تاحیه رشته مداحی
فرهنگی
یوسف
جوان
مقام دوم در ناحیه رشته احکام
فرهنگی
سیدآرمان
سیدتاجدینی
مقام اول در ناحیه رشته احکام
فرهنگی
کیاشا
ساسانی
مقام دوم در ناحیه در رشته احکام
فرهنگی
علی
اسدپور کرکوتی
مقام اول در ناحیه در رشته احکام
پژوهشی
علیرضا
اسدی لاری
راه یابی به مرحله استانیجشنواره جابربن حیان
پژوهشی
کیاشا
ساسانی
راه یابی به مرحله استانی جشنواره جابربن حیان
آموزشی
محمدامین
عبدالهی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی اسفندماه
آموزشی
امیرمحمد
نامدارخانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی اسفندماه
آموزشی
علی
گلی پور
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی اسفندماه
آموزشی
پارسا
عازمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی اسفندماه
آموزشی
امیرمهدی
اکرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی بهمن ماه
آموزشی
امیرمهدی
اکرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی بهمن ماه
پژوهشی
مانی
توانا
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
پژوهشی
شهاب
شفاف
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
پژوهشی
سید علی
طاقانی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم.نقاشی
پژوهشی
شایان
پیروی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
پژوهشی
پرهام
تمدن
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم ..نقاشی
پژوهشی
پویا
ارگاسی
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..انشا
پژوهشی
علی
آمری
برگزیده ناحیه در جشنواره نوجوان سالم..نقاشی
پژوهشی
علیرضا
اسدی لاری
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
پژوهشی
کیاشا
ساسانی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
پژوهشی
امیررضا
ربانی زاده
برگزیدگان جابربن حیان
پژوهشی
ماهان
لامعی
برگزیدگان جشنواره جابربن حیان
آموزشی
امیررضا
غفاری
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
علی سینا
فروتن
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
علی
زارعی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
علی
زارع
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
امیرمحمد
نامدارخانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
فرهنگی
حسین
طاهریان فرد
رتبه سوم مسابقات قرآن
ورزشی
سیدمحمدامین
علامه
کسب مقام سوم در مسابقات دوومیدانی ماده پرتاب توپ ، مسابقات مدارس ابتدایی ناحیه یک شیراز
آموزشی
سهیل
بولوردی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آذر ماه
آموزشی
رضا
لیاقت
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
مهدی
ترکمان
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
سام
محمدی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی آذر ماه
آموزشی
سپهر
ثابت اقدم
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
آموزشی
صالح
مصدقی حقیقی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
آموزشی
امیرمهدی
اکرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
آموزشی
پارسا
عازمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس ریاضی مهر و آبان ماه
آموزشی
پارسا
عازمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس هنر و فرهنگ مهر و آبان ماه
آموزشی
سهیل
بولوردی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهرو آبان ماه
آموزشی
احسان
ثابت مهر
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهرو آبان ماه
آموزشی
سید علیرضا
صالح نژاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام آسمانی مهرو آبان ماه
آموزشی
امیررضا
محمدپورشیرازی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام آسمانی مهرو آبان ماه
آموزشی
محمدحسین
پسران
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام آسمانی مهرو آبان ماه
آموزشی
علی سینا
فروتن
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام آسمانی مهرو آبان ماه
آموزشی
کیارش
غلامی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
کیارش
غلامی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
علی سینا
فروتن
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
محمدمسیح
اسدزاده
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
سید مانی
هاشمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
محمدمهدی
رئوف
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
امیرمهدی
اکرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
آروین
خورشیدی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
محمدامین
عبدالهی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
علی
زارعی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرو آبان ماه
آموزشی
احسان
ثابت مهر
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آبان ماه
آموزشی
سهیل
بولوردی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی آبان ماه
آموزشی
سید مانی
هاشمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ماه
آموزشی
امیرحسین
عزیزی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ماه
ورزشی
ابوالفضل
رضائی
کسب مقام دوم تیمی و دوم انفرادی در مسابقات شطرنج مدارس ابتدایی ناحیه یک شیراز
آموزشی
امیرمهدی
اکرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ماه
آموزشی
سام
محمدی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ماه
آموزشی
علی
زارعی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس پیام های آسمانی مهر و آبان ماه
آموزشی
علی سینا
فروتن
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهر و آبان ماه
آموزشی
سید محمد شایان
حسینی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهر و آبان ماه
آموزشی
سید مانی
هاشمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهر و آبان ماه
آموزشی
سید امیرحسین
مرتضوی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهر و آبان ماه
آموزشی
محمد
حسین زاده
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر در درس قرآن مهر و آبان ماه
آموزشی
علی سینا
فروتن
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
محمدامین
عبدالهی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
امیر حسین
عسکری
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
طه
زارعی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
سهیل
بولوردی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
سید علیرضا
صالح نژاد
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
محمد
اسماعیل زاده سورجانی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
امیرمهدی
اکرمی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس علوم تجربی مهر و آبان ماه
آموزشی
ایلیا
رحیمی حقیقی
نامزد دریافت نشان دانش آموز برتر دردرس عربی مهرماه
جستجو
متن جستجو
انصراف
جستجو
لطفا صبر کنید...
ورود به صفحه شخصی
نام کاربری
رمز عبور
به خاطر بسپار
انصراف
ورود
لطفا صبر کنید...
رمز عبورم یادت نیست! اینجا کلیک کن...